Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
^POWRÓT NA GÓRE

Licznik odwiedzin

038630
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten Miesiąc
Poprzedni Miesiąc
Od Początku
24
14
38
38407
616
855
38630

Your IP: 54.227.157.163
Server Time: 2019-06-24 22:03:31
bass.straż
bass Dzięki firmie
 BASS Polska nasza jednostka została wyposażona w kompresor. Został on połączony z  pneumatyczną instalacją hamulcową,  co sprawia że wymagane cisnienie w układzie jest non stop. Do tej pory ciśnienie było nabijane „od zera” a tym samym czas wyjazdu  znacznie się wydłużał. Dzięki tej darowiźnie możemy teraz szybciej wyjeżdzać do akcji a tym samym szybciej dotrzeć na miejsce i rozpocząć działania. Kompresor znacznie ułatwi nam również prace gospodarcze w remizie, pompowanie kół, czyszczenie niektórych sprzętów itp.
Dziękujemy firmie BASS POLSKA za wsparcie naszej jednostki.
ALE TO NIE WSZYSTKO!!!
Bass Polska uruchomiła specjalny rabat dla wszystkich sympatyków OSP Łęki Dukielskie. Dla Wszystkich którzy wejdą nas stronę Bass Polska www.basspolska.com i zrobią tam zakupy mamy specjalny kod rabatowy w wysokości 5%. Wystarczy wpisać(wprowadź kod rabatowy) BASS ŁĘKI
Zachęcamy do zakupów, czym więcej razy użyjecie naszego kodu rabatowego tym większa szansa że nasza jednostka w przyszłości znów otrzyma sprzęt od BASS POLSKA.bass L
Świeta to czas szczególny to czas spokoju, czas kiedy mozna oderwac sie od codzienności i zatrzymać sie choć na chwile-zamysleć, odpocząc. W tym czasie wszyscy siadamy przy stole, usmiechamy, się spotykamy się z rodziną. Dla nas strażaków drugi dzień świąt to  czas kiedy kiedy w pośpiechu biegniemy do remizy ubieramy się i alarmowo wyjeżdzamy do pożaru traw niestety ale to nie pierwszy nasz wyjazd. Już kilkunascie razy wyjeżdzaliśmy do takich zdarzeń. Brak słów na to co dzieje się w tym roku.... 
LANY PONIEDZIAŁEK2
Przez trzy dni strażacy z naszej jednostki wraz ze strażakami z OSP Wietrzno, OSP Iwla, OSP Równe, OSP Tylawa, OSP Dukla, OSP Barwinek brali udział w zabezpieczeniu XXVI Spotkań Młodych Archidiecezji Przemyskiej (SMAP), które odbyły się w Dukli w dniach 12-14 kwietnia br.
W tych wyjątkowych dniach, we wspólnych modlitwach zgromadziło się ponad 4,5 tys. młodych z archidiecezji przemyskiej, a także Słowacji, Ukrainy i Węgier. smap2
smap1
 trawy szkola1 
W dniu 7 marca wspólnie ze Szkołą Podstawową w Łękach Dukielskich przeprowadziliśmy akcję mającą na celu uświadomienie uczniów o negatywnych skutkach  wypalania traw. Pogadanki były podzielone na dwie grupy, najpierw rozmawialiśmy z najmłodszymi uczniami z klas 0-2, a następnie klasy 4-8 oraz 3 gimnazjum.
Przedstawiliśmy uczniom slajdy oraz filmy pokazujące jak niebezpieczne moze być wypalanie traw, jakie są tego złe skutki. Do jakich tragedii może doprowadzić bezmyślnośc ludzka i jakie kary można ponieść.
Przypomnieliśmy również o numerach alarmowych i  poprawnym zgłoszeniu zagrożenia. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez uczniów, a wszyscy słuchali z uwagą.
Szkole Podstawowej w Łękach Dukielskich dziękujemy za zaproszenie. I zachęcamy do dalszej współpracy. 
trawy szkola 3 
trawy szkola 2
Copyright © 2013. OSP Łęki Dukielskie  Rights Reserved.