JEDNOSTKA OPERACYJNO TECHNICZNA

Your IP: 54.227.6.156
Server Time: 2018-01-21 14:03:09
Ocena użytkowników:  / 0
W dniu 14 Stycznia 2018 w remizie odbyło sie walne zebranie sprawozdawcze za rok 2017.
Na spotkaniu swoją obecnością zaszczycili nas:
-St. Kapitan Krzysztof Szczęsny- Naczelnik Wydziału Kwatermistrzowsko-Technicznego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie
-Dh Jan Kilar- Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP w Krośnie
-Dh Wiktor Madej- Komendant ZG ZOSP w Dukli
-Dh Jarosław Gniady- Wiceprezes ZG ZOSP w Dukli
-Andrzej Bytnar- Burmistrz Gminy Dukla
-Tomasz Węgrzyn- Radny gminy Dukla oraz Sołtys naszej miejscowości
-ks. Roman Jagiełło- Proboszcz Parafii Polsko-Katolickiej w Łękach Dukielskich
Druhny i Druhowie Naszej Jednostki.
Na zebraniu zostało przedstawione sprawozdanie z działalnosci naszej jednostki za rok 2017. Przedstawiono także plan działania na rok 2018. Zostały omowione tematy dotyczące funkcjonowania i przyszłosci naszej Jednostki.
Ocena użytkowników:  / 0
Wszystkim mieszkańcom naszej miejscowości dziękujemy za nabycie naszego strażackiego kalendarza i serdeczne przyjęcie nas do swoich domów. Dziękujemy również naszym stałym jak i nowym sponsorom
Życzymy wszystkiego dobrego i szczęśliwego Nowego Roku!
Ocena użytkowników:  / 0
W dniach 10 grudnia o godzinie 22:45 oraz 11 grudnia o godzinie 04:40 nasza jednostka została zadysponowana do usuniecia powalonych drzew. W tych dniach wystepowały bardzo silne podmuchy wiatru, w całym  powiecie szalała wichura, prawie wszystkie okoliczne jednostki miały pełne ręce roboty.
Ocena użytkowników:  / 0
W dniu 7 grudnia 2017r. druhowie z naszej jednostki odwiedzili pobliskie przedszkole.DH Rafał
Wizyta strażaków wzbudziła spore zainteresowanie wsród dzieci.
W trakcie spotkania strażacy przekazali najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa i sposobów informowania o zdarzeniu.
Dzieci dowiedziały sie jak wygląda praca strażaka, zaznajomili sie ze sprzętem używanym w straży oraz przygotowaniem strażaka przed wyjazdem na akcje. Każdy mógł przymierzyć hełmy, kominiarki a nawet ubranie bojowe. Na koniec każdy z maluchów otrzymał breloczki odblaskowe które ufundował ks. Roman Jagiełło z Kościoła Polsko-Katolickiego w Łękach Dukielskich.
Więcej zdjęć oraz informacji na temat przedszkola znajdziecie tutaj
 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WIATRACZEKStrazacy w przedszkolu