NASZA ZRZUTKA

Your IP: 54.167.112.42
Server Time: 2018-11-19 03:27:06
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Młodzież w OSP jest niezwykle ważna, to dzięki niej My strażacy możemy  być  logo mdpspokojni o ciągłość istnienia jednostki, bo wiemy że gdy przyjdzie czas to Oni nas zastąpią. W Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych od najmłodszych lat staramy się przekazywać wzorce właściwego wychowania, uczymy udzielania pierwszej pomocy zapoznajemy ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym i szkolimy na nowych strażaków którzy w przyszłości będą mogli ratować ludzkie życie i mienie. Członkowie MDP biorą udział w zawodach sportowo pożarniczych oraz czynny udział w życiu społecznym naszej miejscowości.

Każdy, zarówno chłopcy i dziewczęta którzy ukończyli 10 rok życia mogą zostać członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wystarczą chęci i zgoda rodziców.

Jeśli chcesz zostać członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej skontaktuj się z nami osobiście, mailowo,znajdziesz nas również na Facebooku.

nowy 3

IMG 4412 maly